| Consumptive a întrebat:

In luna august plec in vacanta la mare si as vrea sa imi cumpar un costum de baie.Prin Sun Plaza credeti ca se mai gasesc costume de baie cat de cat dragute(adica sa am din ce alege), sau acum au ramas doar cele ce n-au prea fost cumparate?
Mai rau de-atat laughing : e posibil deja sa nu mai gasesc?(desi nu cred ca e posibil sa nu se mai gaseseasca)
Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Da, sunt destule in Sun Plaza, dar iti recomand sa mergi in Baneasa Shopping City, in magazinele Cropp Town si Reserved, si mai sunt multe altele doar cu lenjerie si se gasesc si costume de baie, zeci de modele si culori diverse, pe toate marimile si gusturile. De asemenea poti incerca si in magazinul Jolidon, si acolo am vazut multe. Mama mea si-a cumparat din magazinul de vis-a-vis de Sun Plaza, Big Berceniul, unde un costum e cam 50lei, dar modelele sunt cam aceleasi, intr-o gama mai variata de culori. Incearca si in magazinele H&M, C&A, Koton, sunt multe. Doar ia la picior Sun Plaza si iti vei gasi. Pupici si sper sa-ti gasesti!

2 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Probabil, daca nu, gasesti pe net si iti comanzi