| DanielDanny a întrebat:

La easybox eMAG livreaza si in weekend?

Tot ce am gasit este ca poti sa ridici de acolo in orice zi 24/7! Dar despre program de livrare n-am gasit!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, se livreaza si in weekend.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| goguPatent a răspuns (pentru sadrian46):

Si atunci cum se face de eu ieri am comandat ceva si azi dimineata am ridicat din easybox? Sa nu fie weekend la mine oare? Hmmm

| darrio2007 a răspuns (pentru goguPatent):

Lasa vrajeala. Nu iti venea asa repede. Comanda facuta sambata si duminica dimineata deja ai gasit la easybox?

| goguPatent a răspuns (pentru darrio2007):

Daca ai Genius vine in 24h. Nicio vrajeala.

| darrio2007 a răspuns (pentru goguPatent):

Probabil esti din Bucuresti.

| goguPatent a răspuns (pentru darrio2007):

Asa si?
Scuze nu am vazut ala care a intrebat unde precizeaza despre ce oras e vorba. A intrebat daca livreaza. Si livreaza. Nu inteleg de ce mai dezvoltam subiectul.

| sadrian46 a răspuns (pentru goguPatent):

Dacă au depozit în acea localitate, l-au livrat ieri.

| mihai69 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duminica nu cred. De luni pana sâmbăta da, în rest nu cred.

| Motisor a răspuns:

Depinde de firma care face livrarea, unele livrează si in weekend altele nu.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Se livreaza oricand