| Crissy9Sweet a întrebat:

Maine e prima zi de scoala, am auzit ca ploua si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Voi cu ce va imbracati?

Răspuns Câştigător
| Karolina071919 a răspuns:

Ceva cat mai lejer si decent, ca totusi merg la scoala. poate blugi cu talie inalta, un tricou si un pulover subtire, balerini si un accesoriu acolo micut, discretbig grin

11 răspunsuri:
| rux2828 a răspuns:

Eu ma imbrac cu pantaloni gri, balerini de aceiasi culoare un tricou si sacou cu maneci inflorate.

| positivity a răspuns:

Eu mă îmbrac în uniformă: fustă + cămașă + sacou. Plus niște accesorii, pentru ca ținuta să fie cât de cât fashion.

| gingergirl1 a răspuns:

Pai noi avem uniformasad..Imi voi lua o bluza sau tricou alb, blugi, adidasi si sacoul+niste accesorihappy

| spi a răspuns (pentru gingergirl1):

Adidasi si sacou?

| xBya a răspuns:

Si ce daca ploua? Te imbraci cu ce aveai de gand initial si iti iei o umbrela. Mare catastrofa...

| InViataReala a răspuns:

Ma imbrac cu haine! Nu e logic?laughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floor

| maximusy a răspuns:

Eu,la liceu trebuie neaparat sa-mi iau sacou negru, pantaloni negri, camasa si cravata deci cel mai probabil ma voi duce cu uniforma big grin.

| VannEe a răspuns:

Blugi,camasa,pantofi si ceva accesorii si gata big grin Noroc!

| Denisee1 a răspuns:

In blugi skinny, o bluza cu un sacou si balerinii.aalaughing+umbrelahappy

| nicksb a răspuns:

Uite aici o bluza de dama draguta de la Smart&Chic ieftina, la doar 39 ron.
http://www.smartchic.ro/produse-femei/bluze/bluza-dama-brown-aims-376

| peter10 a răspuns:

In costum, deoarece e prima zi de scoalalaughingglumeam