| CM_Catalin_1998 a întrebat:

Mall sau magazine de haine in Turnu Magurele?

5 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Cand vine vorba de vestimentatie, as prefera mall-ul. Produsele respecta 100% "eticheta" si stiu ca, cumpar la sigur produsul. In magazine("targ"), mai pot adauga un 0, 5 la pret.

| CM_Catalin_1998 explică (pentru GPA):

Ma refeream daca stiti un mall in turnu magurele, eu sunt din Craiova si vreau sa imi cumpar cv. Shopping si nu stiu pe unde este. Stiti voi?

| asperger3 a răspuns:

Sanse 0
Craiova, Pitești, București și poate Slatina(doar ca și magazine de haine)

| Rihhana1 a răspuns:

Cauta pe Google Maps, scrie mall sau intreba o persoana care trece pe strada.

| NushCeSaFac a răspuns:

Mall-Bucuresti