| Yep a întrebat:

Merit sa imi cumpar un iPhone 3gs? Pentru cei care au, de la ce retea l-ati cumparat? Sunteti multumiti de el?(nu conteaza ce versiune)

5 răspunsuri:
| annaloveanna a răspuns:

Eu il am si pot sa iti spun ca sunt foarte multumita de el. Are multe aplicatii si merita banii. Eu ti-l sugerez!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| djdani2010 a răspuns:

Un prieten de al meu si-a cumparat un iPhone 3gs (cum vrei tu sa iti cumperi) l-a adus afara si era chiar foarte fain dar cand a ajuns acasa a scapat iphonu si a spart ecranu l-a scapat usor foarte usor si a ramas fara ecran parinti lui nu l-au reparat ca costa chiar mai mult ca telefonul in unele locuri si i-a luat un Samsung s5230 e bun. eu am Nokia 5228 e bun si el. daca iti iei iPhone sa ai mare grija de el sa nu patesti ca prietenul meu! paste fericit big grin

| djdani2010 a răspuns:

Yep acum glumesc mai inainte am observat ca ai spus in intrebare merit sa imi cumpar un iphone 3gs? glumesc: pai nu stiu acum daca ai fost cuminte laughing inca o data paste fericit!

| selenasel a răspuns:

Eu am un iphone3 gs si sunt in reteaua oringi

| hauszz a răspuns:

Iti zic eu frate cum sa faci...preturile de la 3gs cu cele de la 4 is cam egale...3gs nu-si prea merita baniwinking nu e asa de sigur. pe cat i4 e rezistent ai cel mai clar ecran, blitz, 3g, camera 5 mp fata spate, bateria dublata, ii din sticla facut si are un design love struck. eu zic sa-ti iei un i4winking