| MonsterElectric a întrebat:

Nu am cont paypal sau visa deci cum pot sa cumpar ceva de pe steam? vreau de pasti sa cumpar cs:go o sa fie vreo 3 euro

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Poţi prin paysafecard, la orice magazin care are paypoint (chestia aia cu platesti facturi online) poti sa ei si un paysafecard de 25, 50, 100, 200 de lei, depinde de care iti trebuie, faci si tu un echivalent, vine cam 25 de lei 3 euro si iti mai raman vreo 0.90 de euro sa iti mai iei un joc mic.
Iti da un bon in care ai pin-ul si introduci pinul pe steam dupa ce dai sa cumperi jocul si selectezi metoda de plata paysafecard.
Intereseaza-te unde e in orasul tau punctele astea, mai sunt si alte tolomate pe la kaufland unde poti sa reincarci telefoanele si acolo ai si paysafecard.

5 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Cel mai simplu si usor: paypoint.

| daryus2221 a răspuns:

Paysafecard.
Si mai bine nu ai lua prin bani jocuri, fa trade cu key de tf2. Asa cu 3 key de tf 2 poti lua Counter Strike Complete.
Adica iti bagi 5 euro in Steam Wallet, cumperi 3 key de tf2 de pe Market si dupa cauta trade-uri pe tf 2 outpost.
Este mai bine, dai 5 euro pe un pachet ce costa 23 euro.

| V1erM3 a răspuns:

Pentru 0.5 dolari gratis intra pe csgobig.com si foloseste codul vierme