| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti vreun fite de unde as putea cumpara genti mari din carpa. din alea care se poarta pe o parte?hee hee
Gen hippie.[sau cum se scrie]laughing
eu m-am uitat pe net. dar n-am gasit.happy. si poate.niste site-uri cu niste tricouri foarte colorate si dragute:X

3 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Buna.
Tricouri:
http://store.delias.com/browse.do?categoryID=463&page=2&size=&sort=
Sau incearca la Bershka, Pull&Bear, Zara. Acolo sigur o sa gasesti si gentute:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din carpa gasesti la accessorize, foarte dragute cu diverse modele, si diver.printurihappy