| UmbraDeVulpe a întrebat:

Oare e ok daca sun acum la La Familia in legatura cu precomanda pe care am facut-o? Ma tem ca poate s-a terminat programul si na. Sa astept pana maine sau e ok si acum sa sun acolo? Ce spuneti voi? Pentru cei care nu stiti, la familia e o trupa de muzica rap, ca deci dupa ce am dat precomanda am fost sunat cam dupa 2 zile si mi-a spus ca in 10 zile imi vine si deja s-au facut 28 deci ce sa fac, sa-i sun acum si sa le spun sau sa mai astept putin daca pe site scrie ca in 10-20 de zile de la comanda?

12 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da, cu siguranta suna-i sa vezi ce s-a intamplat cu comanda ta dar nu acum, ci maine cand e program de lucru!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da, este posibil deoarece a trecut mai mult timp decat au estimat ei si este posibil sa se fi facut o greseala devreme ce nu a ajuns inca coletul la tine!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pai daca ii suni o sa-ti spuna ce s-a intamplat de nu ti-ai primit comanda pana acum apoi iar poate dura pana la 10 zile pentru ca vor lua de la inceput demersurile pentru trimitere...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Asta nu am de unde sa stiu exact! Poate vor grabi lucrurile cu tine si vor tine cont de timpul asteptarii tale...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Poti sa scrii si asa sau orice numai sa le zici ceva sa stie ca tu inca iti astepti coletul...

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da, nu conteaza ce le scrii sau cum numai sa nu vorbesti urat! La companie nu scrii nimic, lasi liber pentru ca tu esti persoana fizica nu companie!