| asdD a întrebat:

Oare telefonul samsung c3050 are teme da ca da da dati-mi si mie un site sau un linc de unde sa le iau plssss

5 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Modelul de telefon samsung c3050 nu are teme.doar cele ale telefonului.

| rebela a răspuns:

Da are teme da nu stiu niciun link daca vrei iti pot spune detaliat unde sa dai. dai la setari si acolo scrie prima data profiluri telefon iar apoi ecran si lumina. dai la ecran si lumina si iti apare fundal apoi tema mea. dai acolo si gasesti temele.sunt 3 si sunt misto. sper ca ti-am fost de folos si poate imi dai si fundita :*