| Roliii a întrebat:

Pe ce data va fi Black Friday?

Răspuns Câştigător
| Tariceanu a răspuns:

PE data de 21 este black friday principal in Romania si pe data de 28 in toata lumea http://bit.ly/114Nyn0

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In teorie in ultima vineri din noiembrie, insa comerciantii de la noi au duso la extrem si au inceput deja cu reducerile

| bistarcro a răspuns:

Ba nu eMAG, flanco, altex si nu mai stiu care au anuntat ca e pe 21 noiembrie si tine tot wekendu in stocu disponibil. Funda?

| rarya a răspuns:

Este vinerea vitoare adica in 14 noiembrie. traditional ar trebui sa fie in 28. anul trecut s-a tinul in 21.