| Draaaaven a întrebat:

Pe ce data o sa fie black friday?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Majoritatea, pe 29, dar eMAG, evomag si inca vreo 5 fac pe 22.
lasa un email pe http://reduc.ro si primesti joi oferta completa.
Bafta

8 răspunsuri:
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

In ultima sambata din noiembrie

| suntserios a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Vinerea neagra sambata? pe bune?

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru suntserios):

Am fost sarcastic.normal ca orice om stie cand e black friday

| Mihaitza009 a răspuns:

Black Friday o sa fie pe data de 29 noiembrie la ora 12 noaptea

| marian1985 a răspuns:

In acest an Black Friday ( Vinerea Neagra ) va incepe la cateva magazine pe data de 22 noiembrie dar la multe magazine ramane data oficiala de 29 noiembrie ( ultima vineri din luna noiembrie. Iti recomand site-ul http://vinereaneagra.eu pentru a vedea toata lista de magazine participante.

| Alexa20022000 a răspuns:

Pe 22 si 29

| AlexandruNastase a răspuns:

29 Noiembrie

| Soniia a răspuns:

29 Noiembrie dar in magazine o sa fie si in weekend happy