| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

Pentru cei care au cumparat de pe PC
Garage, imi puteti spune daca sunt produse de calitate?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca au produse de calitate. Este unul dintre cele mai mari magazine online si nu au de ce sa faca tampenii cu clientii. Eu am cumparat in mai multe randuri de la ei si n-au existat probleme.

| ombladon112 a răspuns:

Salut Andrei, iti recomand sa cumperi de la eMAG...e mai sigura garantia http://bit.ly/eMagBlackFriday

| Frose_Mely_1991 a răspuns:

Pana si maxsialtele are pc de acolo si a zis ca e o firma de incredere cu produse chiar de calitate