| VladdDdDd a întrebat:

Peste cateva zile plec la Sighetul Marmatiei si as vrea sa stiu daca sunt magazine ale unor branduri cunoscute, vreun mall sau outlet. Sau daca e prin apropiere.

2 răspunsuri:
| CretzulinaB a răspuns:

Nu prea ai sa gasesti in sighet asa ceva dar depinde ce anume cauti... ti-as putea spune dar nu stiu exact ce te intereseaza...

| VladdDdDd explică (pentru CretzulinaB):

Nu stiu, un mall prin apropiere habar n-am sau vreun outlet daca e, ca vreo reprezentanta nici eu nu prea cred...