| RealKing01 a întrebat:

PravaliaMofturi.ro este sigur? Am dat comanda de ceva si zice ca livreaza in 2 zile lucratoare. Sa mai astept?

5 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Cand ai dat comanda?

| RealKing01 explică (pentru Adrian5575):

Ieri seara 7 martie, 950 lei

| johnnny123 a răspuns (pentru RealKing01):

Păi și dacă ai dat comanda ieri seară iar ei spun că livrează în două zile lucrătoare, care este problema?

Te așteptai să apară coletul la ușă în momentul în care ai apăsat butonul de "plătește"?

| Adrian5575 a răspuns (pentru RealKing01):

Daca ieri seara ai dat comanda, azi o prelucreaza, iar maine sau cel tarziu poimaine o vei primi.

| Tonyy25 a răspuns:

Nu am facut vreo comanda dar site-ul pare sigur. Daca nu iti ajunge comanda la timp, suna la ei.