| Yrinaa a întrebat:

Prietenul meuu face 16 ani in septembrie... si nu stiu ce cadou sa ii fac... dau funditSsa

Răspuns Câştigător
| Anutzssa a răspuns:

O perna avand imprimeu o poza cu voi doi, un parfum, un trening sau altceva de imbracat.

6 răspunsuri:
| Leylla a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi un ceas de firma.(in functie de resursele tale economice). baietilor le plac ceasurile da mana...e un accesoriu pentru ei.cum sunt pentru noi bratarile, asa sunt si ceasurile pentru ei. fundita please?

| sirina_7189 a răspuns:

Cd-uri cu muzica lui favorita, un ceas, o felicitare facuta de tine, sau poti sa inramezi o poza cu amandoihappy

| scumpika01 a răspuns:

Eu spun ca ce'l mai frumos cadou ar fi daca i'ai face o petrecere surpriza...cu toti prieteni lui.asta sigur l'ar bucura...happy si daca vrei sa ii cumperi ceva in plus poti sa ii iei o minge sau un parfum avand in vedere ca e baiat,,,

| kotik_2056 a răspuns:

Cred că ar fi super dacă i-ai cadona ceva făcut de tine, sau un clip poți folosi movie-maker! Dacă îi place sportul cumpără-i ceva legat de sport. Gîndeștete la plăcerile lui și o data cu plăcerile lui vin și idee pentru cadou. Sper că te-am ajutat!

| LallyLala a răspuns:

Daruieste-i ceva simbolic, care sa ii aduca aminte de voi.