| radcasian a întrebat:

Sal TPU. Ziceti-mi o marca de blackberry care sa nu fie asa de lat si putin mai subtire. FUNDA

Răspuns Câştigător
| bebelinnAa a răspuns:

Pai un black berry se caracterizeaza prin latimea lui...nu exista alt modelstraight face Si daca sunt alte modele sunt altfel de ex este un black berry care are iluta si unu care nu are dar nu exista un black berry care sa nu fie lat si groswinking

Iti poti lua un Nokiawinking care arata ca un black berry numa ca e subtire

2 răspunsuri:
| opium a răspuns:

Un model(nu marca!) de BlackBerry mai ingust:BlackBerry Pearl 8100

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Cum adica marca de blackbery? blackbery e marca. poate ce model.si oricum BlackBerry este destul de subtire tu vrei ca in reclama aia sa il poti baga pe sub usa?