| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, As Vrea Sa Imi Iau Un Telefon Ce Sa Aleg Samsung Galaxy S2 Sau Iphone 4S, In Functie De Hardware, Cipset, Camera Foto Design Si Performanta Astept Pareri

Răspuns Câştigător
| L3xus200x a răspuns:

Iphone 4s, iti zic eu, merita, mai ales cand vezi aplicatiile din ituneswinking

3 răspunsuri:
| MeGustaaa a răspuns:

Iphone 4 desigur

| davidtm a răspuns:

Samsung galaxy s2-8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash, Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9
iphone 4s-8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash
Dual-core 1 GHz Cortex-A9

| Sufletzeliubit a răspuns:

Parerea mea este ca iphone e cel mai bun si pentru camera foto, hardware, design si performanta la fel happy