| Go3 a întrebat:

Sall.de unde pot cumpara un tricou cu "gianluigi buffon"mersi fundabig grin

3 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Daca nu gasesti poti merge acolo unde se developeaza poze si sa intrebi daca are masina pentru imprimat desene pe tricouri eu am gasit in arad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti faci mai ieftin si mai fain pe http://www.inkspired.ro/

| Arlechino a răspuns:

Salut, cred ca poti cumpara de pe siturile oficiale ale clubului Juventus Torino. Cu siguranta trimit si in Romania produse.