| Aziz a întrebat:

pe 10 septembrie e ziua mamei mele. ce cadou credeti ca ar fi potrivit sa-i cumpar? dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| 000iasmina000 a răspuns:

Mamele ne iubesc mult... e de ajuns sa ii iei niste flori, sa ii spui la multi ani si sai spui ca o iubesti. Spune-i la muli ani din partea mea!

6 răspunsuri:
| Georgyana98 a răspuns:

~~~La mulţi ani mamei tale!~~~

Păi te-aş sfătui din propria experienţă: laughing un parfum original sau oricare ar fi acela...gestul contează; nişte lumânări parfumate, o bijuterie discretă, finuţă, să-i faci tu singură o prajitură gustoasă; nişte flori oferite în ghiveci; o cutie de bomboane; o bijuterie. Dar indiferent de cadoul rezervat mamei tale de către tine trebuie să îi dai neaparat o floricică de preferat cu o felicitare în ea. Ar fi minunat!

Baftăwinking

| Cherisheverything a răspuns:

Buna! In primul rand mamei tale i'ar placea orice ii vei cumpara.insa!
Ii poti lua un parfum bun, care crezi ca ii va placea, un lac de unghii mai aparte. Un set de machiaj sau pensule (maicamea nici nu avea timp sa isi cumpere asa ca s-a bucurat cand i'am luat asa ceva). O floare, un buchet sau un ghiveci micut de la florarie. O felicitare sau o bijuterie ceva. O carte buna, daca e pasionata de citit. Sau poti prina o poza cu familia voastra si sa o pui intr'o rama. Sauuu niste pahare, sau un set de cafea, sau farfurii. Sau un cos cu fructe. GATA ma opresc rolling on the floor

Te pup si la multi ani mamei tale! :]

| gya_8439 a răspuns:

Pei daca ii plac accesorile du-te si tu la meli melobig grin

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Tu trebuie sa stii gusturile ei.Stii ce? Ce zodie este? Intra pe acest site http://www.acvaria.com/astro-zodia_scorpion.php?p=astrologie.

Uite-te la zodia mamei tale acolo unde scrie totul despre zodia...(si iti alegi zodia), dupa ce ai ales uite-te mai jos ce cadouri le plac nu stiu celor care sunt in zodia ca mama ta...

Alegi un cadou care crezi tu ca e mai potrivit si il cumperi.

Eu alta solutie nu gasesc mai bune, si sper ca ti-am ajutat.

Aaaaaa gata mi-am adus aminte, daca mama ta e pe 10 septembrie inseamna ca e fecioara, pai pui la zodia fecioara, scuze nu am atras atentia la data!

La multi ani mamei tale si succes la alegerea cadoului!

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Iata ce cadouri ii poti darui, eu am citit acolo la zodii:Calculator, organizer de birou, calendar, agenda, breloc, stative, rafturi, articole de curatenie si igiena, aspirator, obiecte de uz casnic, aparatura de birou, electrocasnice (mai ales de curatenie), articole de birou, geanta, trusa de manichiura, spuma de baie, trusa de scule pentru casa, alama auto, articole de securitate si siguranta (yala, lacate, incuietori), curea, articole dietetice, carti despre medicina (naturista, alternativa, bioenergie, diete etc), trusa medicala sau medicamente, carti de critica literara, ceas, centura de siguranta, aparate de masurare, cantar, portofel, articole de desen, carti despre animale, carti tehnice, carti de contabilitate sau economie, trusa de geometrie, parfumuri cu esente fresh, curate, pudre, pietre, plante, animale mici, articole pentru ingrijirea animalelor de casa, invitatie la un restaurant naturist sau lacto-vegetarian, vestimentatie in nuante de violet, indigo, maro, crem, galben-verzui, termometru cu mercur, articole ce reprezinta bovine, bizoni, cerbi, caini, cai, ursi, lupi, betisoare, parfumuri sau esente de cedru, chiparos, magnolia, cereale, nuc, stejar, caprifoi, tataneasa, iedera, bijuterii sau obiecte din metalul si pietrele semi-pretioase caracteristice.

| Bambinaa a răspuns:

O vaza cu flori.
Un bibelou.
Un tablou.
O poza cu tine si mama ta in rama.
O bratara de argint.
Obiecte artizanate.
O floare in ghiveci.
Ciocolata rolling on the floor
Creme, parfumuri de la Avon.
Etc happy