| alisha19 a întrebat:

In curand este ziua de nastere a mamei mele. E pe 23 septembrie. Ce sa ii cumpar? Nu lucruri foarte scumpe.

Răspuns Câştigător
| SMTHING a răspuns:

O geanta
O esarfa
Un parfum fin
Flori
Poti sa. i faci o prajitura
O carte[daca ii place sa citeasca]
O rama cu o poza de familie [semnata de u ]=]
O felicitare
Un ceas de mana
Un bibelou[pe care sa scrie Te Iubesc (ceva de genu)]
O trusa de pedichiura
Un lantuc
Niste pantofi; x
O bluza/ticou

8 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Ca sa aprecieze mama ta un cadou nu trebuie sa il cumperi...de exemplu eu mamei mele de ziua ei mereu ii fac un cadou de mana si imi spune ca il apreciaza mai mult decat daca i-as fi cumparat unul.Nu stiu cum e mama ta dar cred ca toate mamele apreciaza mai mult un cadou facut de tine decat unul cumparat! Sper ca te-am ajutat big grinbig grinbig grin

| Asdffd a răspuns:

Poi...mamei mele ii plac foarte mult florile.

Eu as zice sa pui cu tatal tau jumi-juma si sa ii cumparati o orhidee
Sau o planta ieftina 10 lei...
Iii mai poti cumpara un parfum B. U
sau ii poti confectiona din hartie ceva...
la multi ani te iubesc...etc...

Succes!:*

| Asdffd a răspuns:

Poi...mama mea mele ii plac foarte mult florile.

Eu as zice sa pui cu tatal tau jumi-juma si sa ii cumparati o orhidee
Sau o planta ieftina 10 lei...
Iii mai poti cumpara un parfum B. U
sau ii poti confectiona din hartie ceva...
la multi ani te iubesc...etc...

Succes!:*

| SMTHING a răspuns:

O geanta
O esarfa
Un parfum fin
Flori
Poti sa. i faci o prajitura
O carte[daca ii place sa citeasca]
O rama cu o poza de familie [semnata de u ]=]
O felicitare
Un ceas de mana
Un bibelou[pe care sa scrie Te Iubesc (ceva de genu)]
O trusa de pedichiura
Un lantuc
Niste pantofi
O bluza/ticou

| Princessee a răspuns:

MAmei ii plac lucrurile de decor si potpuriurile. Poti sa ii iei si tu. Dar sa stii ca mamele se bucura la orice cadou de la copilul ei. La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi facut si de tine si mama ta va sti ca la-i facut cu dragoste

| aryana10031 a răspuns:

Mama mea este foarte pretentioasa...asa ca i-am luat un bilet la SPA.M-a cosat 200 lei, dar a fost multumita...big grin

| andreea_1287 a răspuns:

Du-te la un magazin de 12 lei si cumparai o bluza sau ceas ce crezi tu ca e mai frumos. bafta!