| adrianboss2011 a întrebat:

Sall ziceti-mi si mie o tableta pana in 500 de lei cu sistemu de operare android nu vreau replici la cei care imi da replici le dau sttupid si nefolositor vreau sa fie originale nu replici de chinezarii ca alea se misca ca draq

5 răspunsuri:
| seen a răspuns:

O tableta android e dela 1000 lei in sus O chinazarie Allview costa si iamai mult adica 700lei

Ps next time search on google vand tableta (si pretul pe care il oferi ) doar sh ati poti lua o tableta cu 500 ron

Răspuns utilizator avertizat
| seen a răspuns (pentru adrianboss2011):

Pe internet nu poti testa lucrul si mai ales daca nu cumperi dela cineva serios(ceia ce nu ai cum sa stii) capeti o chinazarie sexi slabuta in forma ovala Ps pe internet cauta doar ce are (escrow)

| lipikicusclipici a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EGZ3KBBBM/
Siii--->
http://www.emag.ro/......EGZ3KBBBM/
Pe ultima o am eu.Sunt foarte multumita de ea la 400 de ron...--->
Funda plz?:)

Răspuns utilizator avertizat