| Yohei a întrebat:

Salut! A comandat cineva de pe AliExpress? In cat timp vine comanda? Si hainele sunt cat de cat decente ca material? Multumesc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Haine iti recomand de la superdry, chestii marunte poti din aliexpress, intre 2 saptamani si 1 luna dureaza sa vina, in RO trebuie sa le ridici de la posta - la mine in strainatate vine direct acasa. Am o groaza de postere, curele de ceas, figuri din filme si sant multumit. Cand nu a ajuns sau a fost cu defect cateva din ele banii au fost returnati sau produsul retrimis din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is jalniceee toatee de pe ali in vreo 2 luni is numa chinezarii

| Antopuff a răspuns:

Cel mai devreme în 3 lunilaughing iar ca și calitate depinde de noroc poti sa ai noroc sa fie ok poti sa dai greș

| aihao a răspuns:

Eu am sute de comenzi făcute pe aliexpress. Unele mi au ajuns într-o săptămână, altele în 3-4 chiar 5 luni. Faza mișto e ca obții foarte ușor refound dacă nu ajung la timp, sau dacă nu se potrivesc cu descrierea sau cu așteptările tale.
La haine, grija mare ca masurile nu se potrivesc, dacă știi ca porți M de exemplu, comanda L sau chiar xl
Cât despre materiale, depinde cât plătești pe ele. Normal ca un tricou de 1 dolar va fi o mizerie, dar sunt și la 10 dolari sau mai scumpe care sunt de calitate f bună.