| Marius555ro a întrebat:

Salut! Am comandat ceva de imbracat online, a venit, nu e bun, trebuie sa ii dau retur, intrebarea mea este, dupa ce sigilez frumos coletul fara sa afectez ambalajul, trebuie sa printez si un formular de returnare pe care sa il trimit impreuna cu coletul, trebuie trimis la adresa sediului lor, INTREBAREA mea este, trebuie sa ma duc eu la posta sa duc coletul personal? sau trebuie sa sun la fan courier(aceasta a fost firma de transport) si sa chem un curier sa il ridice si sa il duca el, multumesc!

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Daca a venit prin FanCurier tot prin el il trimiti inapoi. Asta daca nu ti sse specifica altfel in formular.