| ionut1494 a întrebat:

Am comandat ceva de pe ebay din China. Imi poate spune cineva cat dureaza pana ajunge si prin ce curier ajunge si daca pot afla unde este coletul meu? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| irbis96 a răspuns:

De fiecare data cand am comandat ceva din China coletele au ajuns cam intr-o luna aici. In cazul meu toate au fost trimise prin Economy Intl. Shipping deci n-au avut tracking number (nu aveam cum sa vad pe unde sunt).
Incearca sa contactezi vanzatorul; de obicei metoda de transport e specificata chiar pe pagina produsului.

3 răspunsuri:
| TheKiller1 a răspuns:

Mult

| ionut1494 explică (pentru TheKiller1):

E aiurea ca nu stiu ce curier ar trebui sa-mi aduca coletul, sa pot suna si eu sa aflu daca stie cineva ceva...sad

| ionut1494 explică:

Si ti-a venit direct la usa, sau a trebuit sal ridici tu?