| emagdpd a întrebat:

Salut, am comandat sambata o placa video de pe eMag.ro si trebuia sa ajunga azi (marti) si nu a ajuns, ce e de facut?

3 răspunsuri:
| 7QA3 a răspuns:

Suna la companie si vezi ce si cum. Daca au trimis-o si nu a ajuns, suna la cei ce se ocupa de transport. Sigur pe undeva e o problema. Succes!

| IonelaUrsu1 a răspuns:

Astepti pana maine

| emagdpd1 a răspuns:

Am sunt la eMAG si a zis ca a gresit adresa...pe urma am sunat la DPD Bistrita si a zis ca numa maine(miercuri) vine...dar pe istoric comenzi la eMAG scrie asa: http://s24.postimg.org/3o0ua8qx1/Untitled.png
PS:Nu scrie ca a ajuns coletul la Bistrita...Astia is nebuni.