| tauruss a întrebat:

am si eu o intrebare am comandat o placa video de pe net pcgarage si am comandat-o sambata si au trecut de atunci 2 zile si tot nu a venit va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai comandat-o sambata adica acum cate zile? Parca au trecut cateva zile! Ai comandat-o ieri sau mai pe intelesul tau aseara si astazi este duminica(nu lucreaza nimeni) -->o sa o primesti maine dupamiaza (in orasele mari ale tarii)sau poimaine, adica MARTI este la tine acasa.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
După părerea mea, intervalul de timp care a trecut este mult prea scurt, plus că acum depinde şi ce metodă de livrare ai ales. Dacă ai optat pentru Poşta Română, coletul îţi va veni în 4-5 zile. Dacă ai mers pe Curier, atunci în 2-3-4 zile o vei primi.
Baftă!

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi