| Nikolassss a întrebat:

Am o masina veche de cusut are cam vreo 32 de ani ma poate ajuta cineva unde as putea sa o vand? Funda! Urgent

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Cauta marca pe net si sfatul meu este daca poti sa o vinzi chiar pe amazon. Daca este o firma renumita poti obtine multi bani pe ea. Ce stiu eu este ca in Romania se iau anticarii ieftine si se vand cu preturi exorbitante afara, mai multe detalii ti-ar putea da o persoana care chiar se ocupa de asa ceva. sad

2 răspunsuri:
| gaby1996 a răspuns:

Incearca sa publici anuntul pe tocmai sau pe mercador