| IulianSTF a întrebat:

Salut, Am o oarecum problema. Deci, Cu o saptamana in urma am tras biletele de Mos Nicolae.( la scoala ) si mie mi-a picat o fata. Anyway, problema mea e ca nu stiu ce sa ii iau ...si cadourile se aduc Marti( 6 decembrie ), Tin sa mentionez ca nu o "plac" pe respectiva fata...

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Cumpara un ornament drăguţ de Craciun, gen globuleţ sau Moş Crăciun gras şi simpatic, şi o ciocolată cu măr şi scorţişoară sau ceva asemănător, în acelaşi spirit.

2 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Ai putea sa cumperi o ciocolata si un animalut de plus.

| HKr22 a răspuns:

Eh ii cumperi si tu ceva simplist cum ar fi o ciocolata si nu stiu sa zicem ceva neutru cum ar fi o cana cu un mesaj sau asa ceva