| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am comandat pe eMAG si din greseala am scris numarul de telefon gresit, ce sa fac? Curierul a fost azi aici dar nu a fost nimeni acasa, oare l-a lasat la posta? Sau ce sa fac? Le-am scris si email si am si sunat dar nu rasp nimeni crying(((

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Suna la eMAG si vor contacta ei curierul.

| cristiflori98 a răspuns (pentru regis):

Am sunat si nu răspunde nimeni cand sun imi vorbeste o femeie si zice ca pentru modificarea comenzii apasă 1 pentru nu stiu ce apasă 2 si din astea se intampla ceva daca nu il plătesc sau Cum?

| regis a răspuns (pentru cristiflori98):

Nu se întâmpla nimic daca nu plătești, doar ca nu il primești.

| Lioana a răspuns:

Curierul nu lasa la posta nimic. Posta e alta institutie decat cea de curierat. Coletul il poti gasi la sediul firmei de curierat care ti l-a adus. Suna la ei si intreba unde poti merge dupa colet. Va trebui sa le spui nr de AWB pe care l-ai primit probabil pe mail de la eMag.

| cristiflori98 a răspuns (pentru Lioana):

Degeaba ca le am lăsat la apeluri le am scris si pe mail am sunat si la fan curier nimeni nimic ..degeaba si daca nu i nici la sediu? si daca nu plătesc se intampla ceva?

| cristiflori98 a răspuns (pentru Lioana):

Degeaba ca le am lăsat la apeluri le am scris si pe mail am sunat si la fan curier nimeni nimic ..degeaba si daca nu i nici la sediu? si daca nu plătesc se intampla ceva? plss

| Lioana a răspuns (pentru cristiflori98):

Nici n-ai cum să plătești daca nu primesti produsul. Dar dacă vrei sa-l primești trebuie neaparat sa te duci la adresa firmei Fan Courier din orasul tau. Ar trebui sa le gasesti adresa pe net.

| BlondaBlondii a răspuns:

Daca curierul vine de 2 ori si nu gaseste pe nimeni, coletul tau este la centrul curierului (depozit). Incearca sa mergi la depozit cu buletinul.