| Dumitru67 a întrebat:

Salut. Am un colet din Ungaria, care a intrat în România acum o săptămană. Prima oprire a fost la BSI Oradea, după care a ajuns la Cluj-Napoca (orașul unde trebuie livrat) la OPDC. Mă gândeam că va urma să fie adus la oficiul meu poștal. 4 zile mai târziu (azi) se actualizează Track and Trace-ul și îmi spune că este la BSI BUCUREȘTI. E normal să se întâmple asta? Am auzit eu că coletele externe trec pe la BSI București, dar având în vedere că efectiv a trecut prin orașul în care trebuia livrat, mă întreb dacă este o problemă cu coletul în sine?

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

E o coincidenta ca orasul de verificare vamala este cu cel in care trebuia livrat. Ai rabdare, va veni.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu nu pricep altceva - ce caută prin vămi dacă vine din UE?!?

| Crackman a răspuns:

Regulile