| imprezakid a întrebat:

Salut.Am un Samsung GT C6625 si vreau sa-l schimb.Doresc sa cumpar un telefon cu sistem de operare Android. M-am gandit la un LG GT540 sau la un Samsung Galaxy 550. Ce imi recomandati dintre acestea? LG-ul are o camera de 3 megapixeli si un design mai atragator dar am avut experiente neplacute cu un KP500.Cu telefoanele Samsung nu am avut probleme si sunt foarte laudate.Ambele au aproximativ acelasi pret.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| CristinaLorena a răspuns:

Iti recomand Samsung.Sunt foarte bune si rezistente.Eu am un SamsungStar sh e cu touchscreen desi l-am scapat pe gresie de vreo 4 ori nu s-a intamplat nimic.Deci iti zic sa iei un Samsung!
Fundita?:X:X:X

| Dief a răspuns:

Samsungul bate LG la toate categoriile. Lg se blocheaza, se zgarie usor, durata de viata a bateriei e mai scurta. Iti recomand samsungul. Are o viteza de raspuns impecabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ar interesa tel tau.am un Samsung star la schimb daca te intereseaza. ma gasesti ciluro24 pe mess