| andrei20010510 a întrebat:

Salut, amazon livreaza si in Romania? Daca da, costa ceva transportul acolo unde scrie ca e gratuit? (Eu am presupus ca e gratuit in Marea Britanie)

Răspuns Câştigător
| Storm1X a răspuns:

Depinde care amazon. Cel mai usor e sa verifici dupa ce te loghezi, dai click ca si cum ai cumpara produsul si dupa te duci sa finalizezi comanda si undeva in dreapta sub produsele selectate iti arata adresa si o sageata in jos, daca apesi pe sageata aia o sa-ti arate cat trebuie sa platesti exact