| 23423423 a întrebat:

Salut, as vrea sa comand ceva de pe Aliexpress dar nu stiu care sunt procedurile cu livrarea. Ce trebuie sa completez la shipping adress? Si cum se va face livrarea mai exact, unde imi va veni coletul si cum voi sti unde ajunge? Va rog cine a mai comandat sa ma indrume si pe mine. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Din cate stiu, trebuie sa ai un cont bancar. si cand faci comanda sa iti scrii numarul de cont bancar. si ei iti va retrage suma produsului.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Pai coletul vine din China, durează luni, ani sau chiar niciodată până vine coletul. Majoritatea lucrurilor sunt de proasta calitate. Toate, până și fidget spinnerele, haine, mai ales telefoanele sunt fake și tot ce iei de acolo. De obicei coletul costa 320$, dar de fapt te mint ei, atât e obiectul pe care l-ai cumpărat, și te fac sa crezi că atâta a fost transportul când de fapt transportul e gratuit.

| CristianaCrissPinka2002 a răspuns:

Eu stiu ca coletul vine la posta romana, iar el vine dupa cateva saptamani sau o luna, iar transportul e gratis. Si plata se face cu cardul pe net