| CulicaMihai a întrebat:

Salut! As vrea sa stiu daca site-ul AA sport este legit, daca au produse originale!

Răspuns Câştigător
| Yordache_Samuel_1994 a răspuns:

Nu am informații actualizate despre site-ul AA sport, și nu pot să-ți pot confirma dacă e un site legitim sau dacă au produse originale. Este întotdeauna important să faci cercetări înainte de a face o achiziție online. Caută recenzii ale site-ului și întreabă alți utilizatori dacă au avut experiențe pozitive sau negative cu acesta. Verifică dacă site-ul are o adresă fizică, un număr de telefon sau o adresă de e-mail valide, acest lucru poate fi un semn că e un site legitim.
Asigură-te că site-ul are o politică de returnare și rambursare adecvată în cazul în care produsele nu sunt originale sau sunt defecte. Este recomandat să eviți site-urile care au prețuri mult mai mici decât cele ale magazinelor oficiale sau site-urile de renume, deoarece acestea pot fi imitații sau produse contrafăcute.

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

N-am auzit de astia

| Anonimus24061 a răspuns:

Da acest site este legit si contine 99% produse originale

| Spr_Cristina_1998 a răspuns:

Eu odata am bagat 5lei si am
scos douajdemii!