| NuStiuCeva a întrebat:

care stie de unde imi pot cumpara tenisi converse din orasul Arad, la ce magazin si cam pe unde se afla acel magazin.dau funda cui ma ajuta!big grin

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Daca vrei originali cumpara de aici http://bit.ly/originals1

| JordanDeRomania a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti iei de pe originals.ro, mi-am luat si eu de acolo o pereche si sunt multumit, primesti si garantie si poti sa ii returnezi cand vrei si sosesc in 48 de ore maxim. Sediul il au la Iasi daca nu ma insel.
Sper ca te-am ajutat happy