| UnBaiat439 a întrebat:

Daca imi comand ceva de pe net care este pentru adulti (18+, nu e ceva legat de pornografie, stai linistiti laughing ), ma va intreba cel care il livreaza daca sunt adult?( am doar 17 ani, fac 18 la anul)

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu te va întreba, stai calm

| UnBaiat439 explică (pentru AnnaaaMaria):

Dar si pe site scrie ca nu livreaza minorilor! Tot imi vor procesa comanda si mi`o vor trimite?

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru UnBaiat439):

Păi le poți zice că ești adult laughing E posibil să-ți ceară CNP-ul pentru a se convinge, dar le spui că nu-l dai happy nu este obligatoriu să le dai CNP