| andrei1121 a întrebat:

Salut de unde pot cumpara un gag pen {pix cu electrosocuri} fara internet de la bagazin plizz spuneti-mi

3 răspunsuri:
| catalineusx a răspuns:

Nu cred ca exista un magazin de acest gen in Romania.Si daca ar fi ar trebui sa-l cumperi tot de pe net, cred ca este singura solutie. Sper ca te-am ajutat

| andrei1121 explică:

Deloc nu mai ajuta

| Masteruuuz a răspuns:

Poate e tarziu dar nah nu o sa gasesti la magazine in oras in Romania, doar daca mergi l; a munte, mare si sunt oameni care vand daca esti n jud neamt gasesti la cheile bicazului, sunt o gramada