| Mirelutza13 a întrebat:

Cum fac sa imi transfer stardoll de pe facebook pe cel de pe internet? Plizz spuneti-mi va dau fundita+vott!

3 răspunsuri:
| Stanciu_Sorina_1984 a răspuns:

Pai nu merge trebuie sa iti faci cont nou! Deoarece la facebook esti logat cu id si parola de fb sper ca te-am ajutat si apropo pe stardoll pe net eu sunt soso123cristi viziteazama dar pe internet!

| andrelutza807 a răspuns:

Pai iti aduci aminte ce cont era cel pe care l-ai transferat pe facebook si intri pe site-ul stardoll internet si te autentifici si gata! Nu trebuie sa-l transferi. Iar cand te vei duce din nou pe site-ul stardoll vei primi toate cadourile si tot ce ai facut pe facebook la papusa pana in prezent. FUNDITA?

| Isabella_Eftene_1999 a răspuns:

Intri pe facebook si scrii sus stardoll aplicati si...