| denis988 a întrebat:

Ieri am achizitionat un Lg optimus net de la Orange. am asteptat sa mi se bage minutele, mesajele etc. deoarece am schimbat telefonul, astazi la ora 10 imi erau bagate. Ei eu am intrat pe net, mi-am scos cateva joculete. n-am stat foarte mult. Acum mi-au trimis cei de la Orange ca imi sunt pe terminate cei 50 mb din optiune si ca pentru fiecare 50mb consumati in plus o sa fac cost 0.5 euro. La ora 2 aveam 229, mb dupa ce am luat majoritatea joculetelor. Cum e posibil sa imi trimita un astfel de mesaj? Am pantera 8 deci am 200 mb de la el. Dau fundaaa!

1 răspuns:
| RenyRenataReni a răspuns:

Pai,50 mb se consuma repede, Si eu sunt pe reteaua Orange...si am 100 mb dar eu nu trebuie sa platesc. Poate te costa daca descarci jocuri.Alt raspuns nu am sad