| KNz9898 a întrebat:

Salut in cat timp ar trebui sa-mi vina coletul prin posta romana de la Iasi in Prahova? coletul a fost pus luni?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde in general cate comenzi s-au mai dat. In general 2-3 zile adica miercuri sau joi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

2-3 zile. Poate ca acum mai dureaza o zi doua in plus ca a fost bulibaseala cu Black Fridey.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca l-ai pus luni dupa amiaza, insemna ca a pornit abia marti.
Un colet face cam trei zile, cel tarziu vineri ar trebui sa ajunga.

| Peridava a răspuns:

Luni dimineata sau dupa ora 2? Daca nu esti in Ploiesti ci intr-un sat, miine sau mai sigur poimiine.