| florinflorin14 a întrebat:

M-am hotarat sa imi cumpar un samsung s5230. Ce parere aveti, e bun?, se strica touch screenul? daca aveti si voi spuneti-mi daca ati intalnit probleme la el.
Multumesc! fundaaaaa.

Răspuns Câştigător
| Azeℓℓe a răspuns:

Eu am avut Samsung S5230. e foarte bun. Doar sa ai grija. sa nu-l zgarii. si sa nu ii iei folia de protectie. Face poze frumoase si clare. E bun. Sigur :d Eu nu am avut nicio problema. Dar din pacate l-am pierdut.tongue A da. si sa iei pe negru. parerea mea. ca a avut o prietena de.a mea pe alb acelasi telefon. si se ingalbenise pe spate. dar i.a trecut.big grin

5 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Se zgarie repejor touch-ul. La mine iti julesti degetul daca dai pe touch screen. laughing Nici nu mai vibreaza. L-am scapat de cateva ori bune pe beton. In alta ordine de idei, e un telefon excelent pentru multimedia. Are un player foarte bun. Are un ecran destul de mare, poti sa te uiti lejer la filme. Dezavantaje ar fi ca nu stie 3G, nu stie symbian.

| JadeT a răspuns:

Eu am telefon de asta,e roz,il am din vara si de atunci nu am avut nici o problema cu el,face poze foarte clare si frumoase, camera este 3, 2mpx...ecranul nu este zgariat deloc(nu mai am folie protectoare). bateria este foarte buna.te tine, muzica se aude foarte bine.este un telefon bun

este o alegere buna daca ti l'ai lua:* pup

fundita?

| TheFreak9 a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine iti iei un Nokia cu touch screen deoarece bateria tine mult maimult iar aplicatiile sun foarte multe si viata iti garantezca ii va fi ai lunga de cat la orice Samsung, si Nokia cu touch screen sunt: x6 5230 c5-03 5800 c6 si mai suntcateva le gasesti pe toate pe www.telefonultau.eu

| Andrei_4408 a răspuns:

Ca tel e bun iar touch se strica la orice telefon o data si o data, depinde cum ai u grija de el.

| Adelin_2149 a răspuns:

Nu nu se strica si zic ca da merita sa iti cumper