| StefanIntrebare a întrebat:

Salut oamenii TPU, am o intrebare. Ieri noapte am fost la un sneaker randevu ca sa vad sneakerii unui tip, sa incerc sa il jecmănesc. Mi-a aratat mai multi sneakeri, printre care niste Bannanna 10s, Gucci flip flops si o pereche de Marian Ciocans (sheeesh). I-am cumparat Marian Ciocansșii pentru ca erau curați as hell si pentru ca mi-a oferit un pret bun (€200). Am fost fericit dupa pentru ca i-am facut finețe. Intrebarea mea e, unde pot sa vand sneakerii? Exista un site bun? Sau imi recomandati sa merg la un midnight sneaker meet-up sa ii vand acolo?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici trolii nu mai sunt ce erau...

| johnnny123 a răspuns:

Te duci la un midnight sneaker summoning unde faci un sneaker incantation in timp ce bei un sneaker juice dintr-un sneaker si asculti un album al trupei "Sneaker Pimps"

| Elelei a răspuns:

Cine da peste 200 € pentru o pereche de incaltari purtate? Presupun ca i-ai luat ca sa-i revinzi in castig.

| StefanIntrebare explică:

Seriozitate va rog!