| Freadom71 a întrebat:

Salut! Oare sunt deschise magazinele altex pe data de 1 iunie?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, sunt deschise, dar au program special ca in zilele de sărbători, adică program redus.
Te grăbești să îți faci cumpăraturile până la ora 17.00 sau 18:00

| Zuzu1991 a răspuns:

Altex e deschis non-stop, inclusiv in sarbatorile legale:
https://altex.ro/
daca faci planul ca tiganul ca maine sa te duci la Altex, nu vad de ce nu ai astepta 1-2 zile pana iti vine acasa comanda de la altex tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazinele sunt închise doar în zilele de Anul Nou, Crăciun, Paște.