| wpqr1 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva unde pot gasi in Bucuresti blugi skinny? De preferat intr-un mall mai precis un magasin. Multumesc anticipat

Ps:desigur ofer si funda celui mai precis raspuns.
Pss:

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Banuiesc ca esti baiat (ca fetele gasesc peste tot, nu ar intreba). Eu mi-am luat de la Pull&Bear. Avea pe mai multe culori ultima data cand au fost, dar ar trebui sa incerci si la New Yorker. Aveau unii cu o culoare mai puternica, pareau de calitate si erau si mai ieftini cu vreo 60 de lei. Succes la shopping!

| wpqr1 explică (pentru bogdan72):

Da, sunt baiat. Crezi ca au si pentru varsta mea? (am 14 ani)
Si in afi i-ai gasit?

3 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Dude eu am 15 laughing, sigur au. Ti-am zis, incearca mai intai la New Yorker.

| Rockăr a răspuns:

Ba categoria e bunalaughinggasesti in afi palace cotroceni la:new yorker, C&A sau pull and bear, massimo dutti, sau bpopti incerca in uniriibig grin