| Adelina20000 a întrebat:

Salut prieteni! Ce ar fi mai bine sa cumpar o tableta sau un iped.Eu as opta pentru o tableta fiind ca imi place mult mai mult decat un iped.Va rog sa imi dati un site cu tablete ieftine si bune in cel mai scurt timp.

Răspuns Câştigător
| MoNsTerBoy16 a răspuns:

Si eu iti recomand tot tableta, ai mai multe aplicatii, mai multe optiuni...

3 răspunsuri:
| theionika a răspuns:

Altex online. funda?

| Crisy1999 a răspuns:

Nu exista iped ori e ipod ori ipad. iPad e tableta iar iPod este de ascultat muzica. La care dintre ele doua te referi?

| Morar_Olimpia_1977 a răspuns:

Http://www.emag.ro/tablete/tablete-ieftine-pret,intre-200-si-500/c/ pe acest site gasesti tablete cu preturi sub 500 de lei