| Gabrielanai a întrebat:

Salut,stie cineva ce reduceri vor fi pe 13 noiembrie de black friday la telefoanele Apple? Mersii

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut. Nu prea se ştie dinainte reducerile de BlackFriday, de obicei fiecare site de marketing îşi fac reclamă atunci mai aproape, dar eu îţi spun personal că e un mare fake BlackFriday, cel puţin în România. Am urmărit preţurile în ultimii ani şi te sfătuiesc să o faci şi tu, dacă îţi doreşti să faci o achiziţie bună. Dacă eşti atent, înainte cu o săptămână sau câteva zile, scumpesc toate produsele ştiind că toţi se uită la preţuri şi le se par wow înainte de reduceri, ca mai apoi de BlackFriday să le readucă la preţul iniţial de dinainte sau în cel mai fericit caz să scadă cu maxim 50 100 de lei de la preţ. Sper să te ajute să te orientezi!

| Gabrielanai explică (pentru CiobotaruValentin):

Multumesc pentru informatii!☺️

| Balalau95 a răspuns (pentru CiobotaruValentin):

Da, ai dreptate absoluta
trebuie sa verifici preturile serios, si sa incepi acum, in general se maresc preturile cu o saptamana inainte si apoi se "reduc" la pretul normal
sau vazut la hypermarket PROMOTIE, CU ROSU si la 19. 79lei au scazut pretul incredibil pana la 19. 29lei... WOW!

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

E pacaleala, foarte putine produse chiar sunt reduse, si alea care sunt reduse cu adevarat sunt foarte bagate pe gat sa le vezi si sa le cumperi. Eu urmaresc un laptop, si pretul lui e cam asa de acum 3 luni incoace : 2500 lei, 2700 lei, 3000 lei, 3400 lei, 2999 lei. Sa vedem cat o sa fie de black friday asta...

| Gabrielanai explică (pentru Mirel4412):

Hahaha si eu am urmarit unele preturi si sper intr-adevar sa fie ceva adevaratlaughing adica vreau sa mi achizitionez niste free buds dea Huawei si sunt 600 acum, sper sa faca cv reducerelaughing