| euanonim16 a întrebat:

Stie cineva cum sa-mi gasesc stilul vestimentar?

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Draga Valentina nu cred ca tu ori altcineva are nevoie de asa ceva, poarta ce iti place. eu port 2 coliere unul peste altul unul din ele fiind complet acoperit ceea ce inseamna ca nici nu are sens sa il pun dar mie asa imi place, eu asa vreaau si eu asa fac si voi face, si ma simt o eroina pentru asta.
in plus ca, nu cred ca ai macar 3 haine ce fac parte din acelasi stil si chiar daca ti le vei cumpara cu restul ce ramane? si de unde sa stii care fac parte din stilul ala? roaga o prietena sa te ajute cu culorile ori piesele vestimentare pentru ca ea te poate privi dintr-o parte si nu te mai forta sa te tii de acelasi stil, chiar e plictisitor. 9stiu pe propria experoenta de anul trecut sad)

6 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Nu siteurile ti le gasesc! Tu o faci, proband haine si vazand care ti se potrivesc mai bine. Asta e metoda cea mai buna.

| Ade a răspuns:

Porti ce-ti place, in ce te simti bine, iar daca te referi la acele haine care te fac sa pari mai...(slaba, grasa, frumoasa)sunt diferite la orice persoana.

| Dash a răspuns:

Intreaba pe TPU big grin

| UNfriendLY a răspuns:

Dai anunt in ziar poate il gaseste cineva.

| NickiMinaj a răspuns:

Era la mine pe birou, hai ca ti-l dau acu'.

| GigiFerero a răspuns:

Sal.stilul vestimetar.ti-l alegi singura.si cred ca ai incredere in tine si poti alege singura.de si sunt baiat as spune ca o fata ar trebui sa fie imbracata rational si cu culor aprinse intens. sunces