| AnnonnyMa a întrebat:

Cine stie cate ceva despre stilul rock, stilul de viata rock, stilul vestimentar, nu stiu orice?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Depinde daca vrei sa fi in stilul rock, iti propun sa nu te schimbi prea tare vestimental. Poate ar merge bine o jacheta neagra sau niste bocanci. oricum nu e nevoie sa te schimbi mental, sau asa ceva. Poti da o impresie de dur, dar sa nu fii deloc asa.

| RockLover94 a răspuns:

HeyhappyEu iubesc muzica rock dar cred ca fiecare isi alege vestimentatia.Stiu ca exista un asa numit stil "rock" dar muzica de acest gen conteaza si nu vestimentatia sau stilul de viata.Acest stil de muzica si-a schimbat sensul de mult datorita oamenilor, fiecare il percepe asa cum vreahappyImportant e sa fii tu si nu sa te iei dupa "turma".In rest, prea multe nu stiu pentru ca nu m-a interesat niciodatalaughingAm ascultat doar muzica.