| xAlly a întrebat:

Stiti cumva cam cate zile dureaza sa vine o comanda de pe eMag? Am dat comanda sambata. Funda

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

In jur de 4-5 zile.

| SasNetRomania a răspuns:

Vorbiti sa va aflati in treaba.
daca ai dat sambata marti vine.

| xAlly explică (pentru SasNetRomania):

Sper sa ai dreptate. happy

| SasNetRomania a răspuns (pentru xAlly):

Daca era in stock magazin suficient atunci marti cu siguranta.

| Chamberlin a răspuns:

In jur de 4-5 zile trebuie sa soseasca.

| IoanaSorina a răspuns:

Maxim pana vineri! Poate Miercuri happy

| Didy29elly a răspuns:

Daca stai in BUCURESTI vine in 24 de ore si daca nu iti vine in 48 de ore depinde unde stai

| Copoiu_Florinel_Alexandru_1993 a răspuns:

Daca ai dat comanda sambata, curierul va pleca in prima zi lucratoare a saptamanii, adica luni! Conteaza si distanta dar de obicei dureaza cam 2-3 zile! big grin