| Cybe3r a întrebat:

Știe cineva dacă site-ul de produse vestimentare Shooos vinde produse fake sau is originale? Am văzut ca au niște reduceri mari și prețuri la jumătate față de produse de pe alte site-uri și cam am dubii în privința asta.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

1. Poate fi o teapa: nu stiu asta si singurul mod in care poti sa te convingi este sa comanzi de acolo.

2. Daca nu e teapa, pot fi ieftine produsele care erau la moda acum trei ani sau cinci ani.

| Mihaita2002 a răspuns:

Sunt replici!

| Cybe3r explică (pentru Mihaita2002):

Totuși cam scumpi adidașii pentru niște replici de exemplu pe fashiondays o pereche de allstars sunt 500 ron și pe shooos sunt 300

| Wr3nch a răspuns (pentru Cybe3r):

Da, dar traim in capitalism sef. Nu cred ca sunt replici fiecare pune ce preturi vrea, daca lumea cumpara bine, daca nu nu.